ANETA GRZEGORZEWSKA

Nazywam się Aneta Grzegorzewska, jestem magistrem ekonomii, przedsiębiorcą i praktykiem. Ukończyłam Szkołę Główną Handlową w Warszawie na wydziale ekonomiczno –  społecznym oraz studia podyplomowe na Uniwersytecie Łódzkim z zakresu zarządzania. Od 2013 roku prowadzę własną firmę doradczą i wspieram przedsiębiorców w rozwijaniu ich biznesów.

Moją misją zawodową jest wprowadzanie do firm KULTURY ORGANIZACYJNEJ w postaci norm, systemów wartości stymulujących pracowników, właściwego klimatu organizacyjnego, sposobu zarządzania oraz systemu procesów.

Uważam, że TO WŁAŚNIE KULTURA ORGANIZACYJNA jest tym czynnikiem, który wyróżnia dany podmiot na tle konkurencji.

To coś jak charakter lub nawet DNA danej organizacji. To coś, dzięki czemu firma się rozwija, zwiększa zyski ale przede wszystkim jest konkurencyjna.

_MG_2133_AG_1_smallfb

Moje motto życiowe brzmi: „Nie narzekaj na to, na co się zgadzasz!”

Wierzę w to, że każdy z nas ma moc zmiany swojego życia i świata wokół. Bardzo cenię ludzi przedsiębiorczych, odpowiedzialnych i gotowych do działania. To oni napędzają ten świat i go zmieniają. Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz małą lub średnią firmę, Twój biznes szybko rośnie a Twoi pracownicy nie nadążają za zmianami – mogę Ci pomóc. Mogę być Twoim zaufanym doradcą, który pomoże Ci rozpoznać i rozwinąć Twoje mocne strony oraz tak ułożyć firmę, abyś je w pełni wykorzystywał.

Inspirują mnie:

  • William Edwards Deming i jego koncepcja “Total Quality Management” oraz jej odgałęzienia: Kaizen (Masaaki Imai), Lean Management, etc.
  • Andrzej Jacek Blikle i jego “Doktryna jakości” (bazująca na TQM Deminga)
  • koncepcja samozarządzania i turkusowych organizacji
  • koncepcja “Zarządzania przez wartości”
  • badania Instytutu Gallupa dotyczące postaw pracowników i menedżerów oraz rozwijania siebie i firmy w oparciu o swoje mocne strony

oraz wiele innych…

Masz pytanie ? Napisz do mnie ! Odpowiem w 48 godzin.

Na skróty: O MNIE | OFERTA | BLOG