OPINIE KLIENTÓW

Sieć żłobków BeBaby – Ewa Kruszyńska

Z przyjemnością polecam współpracę z Anetą Grzegorzewską i firmą Głowy do wynajęcia. Poznanie Anety to wspaniałe doświadczenie, z zaangażowaniem zagłębiła się w strukturę firmy, potem zaproponowała odpowiednie rozwiązania. W trakcie wprowadzania zmian otrzymałam poczucie bezpieczeństwa i wsparcie w trudniejszych momentach. Przeprowadzony audyt i zaproponowane zmiany przynoszą wymierne rezultaty. Zdecydowanie polecam współpracę z Anetą i jej zespołem, jestem przekonana, że profesjonalizm, zaangażowanie i umiejętności z pewnością przyczynią się do sukcesu każdego projektu, nad którym będą pracować.


Entie – Irena Nowicka

Firma Głowy do wynajęcia współpracowała z ENTIE w okresie od 05.2019 r. do 07.2019 r. przy wdrażaniu strategii marketingowej i przygotowaniu materiałów promocyjnych. Zadania te obejmowały przygotowanie logotypu, strony internetowej, sklepu internetowego, ulotek i materiałów promocyjnych. Z powierzonych zadań firma Głowy do wynajęcia wywiązała się bardzo rzetelnie, doskonale rozumiejąc trendy panujące na rynku. Wszystkie wymagania, które przedstawiłam, natychmiast znajdowały odzwierciedlenie w efektach pracy Pani Anety. Każdy kolejny etap współpracy przebiegał sprawnie, terminowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Dodatkowo otrzymałam fachowe doradztwo i cenne wskazówki, w zakresie tworzonych produktów oraz późniejszej ich obsługi. Panią Anetą Grzegorzewską- właścicielkę firmy Głowy do wynajęcia cechuje projektowe podejście do wdrażania kolejnych etapów pracy oraz pełen profesjonalizm w ich realizacji. Cenię również elastyczność, uważności, zdolność analizy, dyspozycyjność i zaangażowanie. Dodatkowym atutem jest poczucie estetyki i nadążanie za zmieniającymi się trendami. Polecam firmę Głowy do wynajęcia, w moim przekonaniu poradzi sobie z każdym zadaniem.


Pracownia Artystyczna – Elżbieta Keller

Współpracowałam z firmą Głowy do wynajęcia w 2021 roku. Na początku prowadzenia mojej firmy natrafiłam na wyzwania, które były dla mnie trudne. Dotyczyły one między innymi budowania zespołu, marketingu czy sprzedaży. Pani Aneta Grzegorzewska pomogła mi rozwiązać bieżące problemy i ustawić firmę na właściwych torach. Nauczyłam się rekrutować zespół, zarządzać nim oraz delegować obowiązki. Poznałam również zasady marketingu i sprzedaży. Z całą pewnością mogę polecić firmę Głowy do wynajęcia jako profesjonalne doradztwo dla małych firm.


Vektor – Dariusz Nowicki

Miałem przyjemność współpracować z firmą Głowy do wynajęcia od 10.06.2020 r. do 31.07.2020 r. przy budowie strony internetowej. Z powierzonego zlecenia firma wywiązała się zgodnie z moimi oczekiwaniami, terminowo i skrupulatnie. We współpracy wykazując sic profesjonalizmem, pełnym zaangażowaniem, inicjatywą, ciekawym podejściem i wyczuciem rynku. Rekomenduję współpracę z Panią Anetą Grzegorzewską, która jest osobą merytoryczną i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do powierzonych zadań.


Kancelaria Radcy Prawnego – Ewa Żuchowska

Od 2017 r. Kancelaria Radcy Prawnego Ewa Żuchowska współpracuje z firmą Głowy do wynajęcia Sp. z o.o., 99-418 Bełchów, Bełchów 18, posiadającą NIP 8341895640 REGON 522770828. Firma Głowy do wynajęcia została polecona Kancelarii przez zaprzyjaźnioną z Kancelarią firmę jako profesjonalny i rzetelny wykonawca. Polecenie okazało się w 100% trafne. Firmie Głowy do wynajęcia powierzono świadczenie usług marketingowych polegających na opracowaniu strategii przekazu i produkcji materiałów promocyjnych. Współpraca rozpoczęła się od dokładnego zdiagnozowania potrzeb Kancelarii i dostosowania do nich konkretnych rozwiązań. Firma ujęła Kancelarię pełnym zaangażowaniem w projekty, inicjatywą, niecodziennym podejściem do tematu i cierpliwością przy wprowadzanych przez Kancelarię zmianach, a także niezbędna na etapie planowania i realizacji dyspozycyjnością. Z pełnym przekonaniem potwierdzam wysoką jakość usług, terminowość oraz wysoki profesjonalizm całej załogi.


MDDP Akademia Biznesu – Edyta Świderska

W imieniu ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k. potwierdzam dobrą współpracę z Panią Anetą Grzegorzewską w zakresie realizowanych projektów. Dotychczasowa współpraca odbywała się na najwyższym poziomie merytorycznym. Firma Głowy do wynajęcia oraz Pani Aneta Grzegorzewska dała się poznać jako osoba merytoryczna, sumienna, rzetelnie realizująca powierzone zadania.


Klub Sportowy ART STATION – Agnieszka Madej

Jesteśmy młodym Klubem, który przekształcił się w 2021 roku z firmy Art Station, prowadzącej zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. W latach 2009-2019 mieliśmy przyjemność współpracować z Panią Anetą Grzegorzewską. Wykonywała ona dla nas stronę internetową, przy której zaproponowała ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne. Dzięki jej zaangażowaniu i kreatywności nasza strona była dobrze wyeksponowana. Jako grupa taneczna organizowaliśmy wiele koncertów i pokazów. Pani Aneta Grzegorzewska współpracowała przy wielu naszych projektach. Wykazała się profesjonalnym podejściem do pracy, dużą wiedzą organizacyjną i umiejętnością komunikacji personalnej. Zawsze uśmiechnięta, miła i otwarta na potrzeby młodych artystów. Wykazała się dużą wiedzą i skutecznością przy realizacji i koordynowaniu projektów wymagających dofinansowania z Urzędu Miasta. Dzięki temu młodzież z Art Station mogła wyjechać do Chorwacji na Międzynarodowy Festiwal Talentów TOP ART. Podczas realizacji projektu Pani Aneta Grzegorzewska wykazała się olbrzymią wiedzą, sprawnością działania, dobrą komunikacją, zaangażowaniem i pełną kontrolą każdego etapu pracy. Polecamy Panią Anetę Grzegorzewską jako profesjonalnego, kompetentnego partnera z doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, który zawsze rzetelnie podchodzi do powierzonych projektów.


Spotcase – Robert Żuchowski

Od 2018 r. spółka Spotcase Sp. z o.o. z/s w Skierniewicach współpracuje z firmą Głowy do wynajęcia Sp. z o.o., 99-418 Bełchów, Bełchów 18, posiadająca NIP 8341895640 REGON 522770828. Firmie Głowy do wynajęcia powierzono Świadczenie usług marketingowych polegających na opracowaniu strategii przekazu i produkcji materiałów promocyjnych. Firma Głowy do wynajęcia stawia przede wszystkim na kreatywność oraz wysoką jakość realizacji zleceń, co wyróżnia ją spośród ogromnej liczby przedsiębiorców na rynku usług marketingowych. Każdy pomysł przedstawiony Spółce byt inny i bardzo oryginalny, zorientowany na potrzeby i możliwości klienta. Przygotowane przez firmę projekty graficzne są pomysłowe, profesjonalne i dopracowane w najmniejszym szczególe. Działania firmy Głowy do wynajęcia oceniamy bardzo wysoko, dlatego też z przyjemnością i z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera w biznesie.


Liberta Agencja Pracy Tymczasowej – Dariusz Gołębieski

Od października 2018 r. Liberta SKC Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej współpracuje z firmą Głowy do wynajęcia Anety Grzegorzewskiej. Anecie Grzegorzewskiej powierzono wdrożenie procesu sprzedaży oferty firmy, prowadzenie negocjacji handlowych z klientami i podmiotami zewnętrznymi, proces rekrutacji, opracowanie i wdrożenie procesów zmierzających do podniesienia efektywności pracy, koordynację projektów pracowniczych.  Z powierzonych zadań firma wywiązuje się bardzo dobrze. Wysoka jakość świadczonych usług, uczciwość i profesjonalizm powodują, że Aneta Grzegorzewska jest osobą, którą mogę zarekomendować do współpracy.